LogoBIP - Szpital Powiatowy w Zawierciu

Biuletyn Informacji Publicznej
Szpitala Powiatowego w Zawierciu

Praca dla Magazyniera

Szpital Powiatowy w Zawierciu

zatrudni pracownika na stanowisko Magazynier

Opis stanowiska pracy:

  1. Przyjmowanie i pobieranie z magazynu artykułów spożywczych do przygotowania posiłków.
  2. Terminowe składanie zamówień na produkty spożywcze u dostawców.
  3. Przyjmowanie dostaw i odpowiednie ich rozmieszczanie w pomieszczeniach gospodarczych oraz sprawdzanie zgodności dostawy z otrzymaną fakturą.
  4. Nadzór nad prawidłową jakością i ilością dostarczanego towaru
  5. Ekonomiczne wykorzystywanie pobranych produktów zgodnie z zasadami gospodarności.
  6. Rozliczanie się przed bezpośrednim przełożonym z surowców pobranych do przygotowania posiłków.
  7. Organizowanie pracy własnej zgodnie z ergonomią czasu pracy.
  8. Wykonywanie powierzonych zadań z uwzględnieniem wykonania wszystkich czynności cząstkowych składających się na realizacje zadania.
  9. Konsultowanie prawidłowości wykonywanych czynności z pracownikami o większym doświadczeniu zawodowym.
  10. Korygowanie na bieżąco nieprawidłowości w realizacji powierzonych zadań
  11. Zgłaszanie bezpośredniemu przełożonemu i/lub rozwiązywanie na bieżąco sytuacji problemowych wynikających z nieprawidłowej realizacji powierzonych zadań.

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Wymiar czasu pracy:  pełny wymiar czasu pracy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - min. 1 rok,
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna,
  • znajomość pakietu Office,
  • samodzielność i zaangażowanie,
  • dobra organizacja pracy, dokładność i terminowość oraz umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferty w formie CV wraz z oświadczeniem kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem RODO - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE  (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), prosimy składać do dnia 22.07.2022r.:

w Kancelarii Szpitala ul. Miodowa 14, Pawilon A, I piętro, pokój nr 17

lub

drogą elektroniczną na adres mailowy: kadry@szpitalzawiercie.pl

Utworzył:
Lucyna Sobusik
Dokument z dnia:
2022-06-13 15:21:25
Dokument oglądany razy:
15331
Opublikował:
Publikacja dnia:
2022-06-13 15:21:43
Data modyfikacji:
2022-07-07 08:08:32